21. 12. 2013

Mein Herz Brennt MakeupTak a je tady pro Vás další video Transformace. Tentokrát na makeup Tilla Lindemanna z Kapely Rammstein.
Vím, že to není mistrovské dílo, ale s těmi stíny to vážně nešlo, takže přemýšlím, že to za nějakou dobu vyzkouším znova, ale s barvičkami na obličej.
Doufám, že se Vám i tak makeup zalíbí a kladně ho ohodnotíte.Jak se Vám video A makeup Líbí?

3 komentáře:

 1. Počuj drahá, mne už je docela trápne ti ku každému takémuto príspevku písať že "waw, to je uplná paráda, máš talent" atď... :D Ale ja ti to aj tak napíšem znova. Si jednoducho jednička a tie tvoje make-up inšpirácie či tutoriály sú proste najlepšie!! Len tak ďalej a raz sa dočítame že robíš dvornú maskérku Lady Gage alebo Marilynovi Mansonovi ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vše jsi řekla za mě! :-D

   Vymazat
  2. Fuu.. Když jsem začala tvůj komentář číst, tak jsem se hrozně lekla, ale pak když ho dočetla, tak mi vykouzlil úsměv na tváři! Tvých názorů na mě si hrozně moc vážím a kéžby takových lidí bylo více :) Jen mi piš komentáře, protože takové věci si číst snad nikdy neomrzí :) A Věř, že by se mi hodně líbilo, dělat někomu takhle slavného maskérku, ale na to se chce asi hodně ještě co učit :) Mockrát ti děkuji :)
   A Markétce taky :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář :) Evžuu