About me

Zdravím tě!

Já jsem Evžulka (Evzuu) a Vítám tě na mém blogu.
Tento blog je převážně zaměřen na Make-upy, Outfity, Hauly, Diy a mnoho dalšího.

Mezi mé koníčky patří tvoření makeupů a natáčení videí na youtube kanál EVZUU .
Naleznete mne na sosiálních sitích jako je:
FACEBOOK www.facebook.com/evzuu
INSTAGRAM www.instagram.cz/evzuulka
ASK  www.ask.fm/evzuu  
SNAPCHAT evzuu

10 komentářů:

 1. Líbí se mi, že v tobě vidím tak trochu sebe když mi bylo 17. Teď mi je skoro o sedm let více a mrzelo mě, že jsem své ideály dávno ztratila, ale letos jsem se zase do všeho vrhla po hlavě a spořím na kurzy, které mě snad dostanou k mému dávnému, dávno pohřbenému snu - stát se tatérkou :) Takže přeju hodně štěstí ve všem. A ať máš cestu k úspěchu co nejméně trnitou.
  Lilijána

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a já souhlasím se slečnou v přání :) Evži, ať se ti daří a nezapomínej ;)

   Vymazat
  2. Neboj.:) nezapomenu.. a děkuji moc ..

   Vymazat
 2. Taky studuji Kosmetické služby( druhák) a určitě budu tvůj blog sledovat, třeba pro inspiaci :) A ty poslední dvě věty v prvním odstavci se hodi docela i ke mě. Taky bych chtěla něco dokázat, tak uvidím. A samozřejmě Ti taky přeju hodně štěstí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu jedině moc ráda.:) a jsem ráda, že se blog líbí.:)
   A děkuji já ti přeji taky moc štěstí a z řečí si nic nedělej.. zažívám je často a vím jak je občas těžké něco ignorovat.. ale nedej se.:)

   Vymazat
 3. Ahoj...nemá cenu nějak zdlouhavě vysvětlovat, jak jsem se sem dostal, protože to byl naprosto "random internet surf" - nějak jsem viděl kus jednoho z tvejch videí. V podstatě téměř nikdy nic nekomentuju, ale ztratim pár slov, protože se mi z nějakýho důvodu chce zrovna tady - asi únava a vnitřní záchvat sentimentu.

  Máš příjemně udělaný stránky, pěkný umělecky laděný fotky, příjemnej hlas a hezky ostře řezanou tvář (jen taková vsuvka, jistě potěší).

  "Celý život mě pořád někdo ponižoval a dělal ze mě jen toho nejhoršího. Přála bych si aby mě lidi uznávali a brali mě takovou jaká jsem a pro to co dělám." Tohle byl asi důvod nad čim jsem původně uvažoval. Nejprv jsem měl na mysli, že asi proto se snažíš lišit. No..podle mě je lepší brát život víc bez emocí - na vysvětlenou - já jsem zastánce bez-emočního přístupu k většině věcí, moje EI je opravdu u ledu, ale ty se tím neřiď. Pak ve mě svitlo, že je lepší, projít si vším, co si na sebe člověk uchystá. Dělej, co myslíš, že je správný a dělej to zejména pro sebe, ne aby to ohromovalo hlavně druhý lidi. Většina lidí má tolik práce sama se sebou, že je nelze ohromit víc, něž můžou ohromit oni sami sebe. Buď se jim něco nelíbí z odporu...a když už je to ok, pořád budou kecat ze závisti. Třeba plácám, ale to si přeber sama. Jo a...pokud si jsi svym cílem jistá, nenech si do toho moc kecat. Mluvim teda hlavně o důležitejch věcech a životních rozhodnutích. Koukni...před pár lety by mě jen málo známejch tiplo na vojáka...a určitě by mi to chtěli rozkecat... No a dneska by zas nevěřili svejm vlastním očím... Důležitý je, jak jseš se sebou spokojená ty. Měj se...

  OdpovědětVymazat
 4. Je vidět, že jsi na učňáku, když máš tolik hrubek, negramotko

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Evžuu, (snad ti nevadí, že ti tykám)
  na tvůj blog jsem narazila čirou náhodou když jsem různě projížděla po internetu a opravdu jsem si to tu zamilovala. Sama o sobě si mi opravdu velice sympaticka, taková pozitivní dívka, že se při tvých videích usmívám jako pako do monitoru jen proto, že tvůj úsměv je tak nakažlivý. Si taky velice kreativní a je očividné, že si s tím vším dáváš opravdu velikou práci. To by bylo ode mě všechno, přeju ti s blogem a i vším ostatním hodně štěstí.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář :) Evžuu